شب‌های خاطره گویی انقلاب در خانه فرهنگ شهرداری تربت جام

۲۱ بهمن ۱۳۹۷رویداد ها, اخبار


به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران، شب‌های خاطره گویی انقلاب با حضور خانواده شهدای انقلاب برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری ترتب جام، شب‌های خاطره گویی انقلاب در محل خانه فرهنگ شهرداری برگزار شد و مردم پای خاطره گویی خانواده شهدای انقلاب نشستند و از روزهای بهمن 57 تربت‌جام گفتند.

 

سید علی حسینی شهردار تربت‌جام در این مراسم با اشاره به رشادت‌ها و جان‌فشانی‌هایی که در بهمن 57 توسط مردم ایران اسلامی و بخصوص تربت‌جام صورت گرفته بود، این انقلاب به پیروزی رسید و پرچم انقلاب برافراشته گردید.

شب خاطره گویی انقلاب در تربت جام 

در ادامه مراسم، دکتر هاشم بهرامی نیا، عضو شورای اسلامی شهر تربت‌جام به برکات و خدمات نظام و انقلاب در این چهل‌ساله اشاره کرد و اقتدار ایران در سطوح بین‌المللی را از بزرگ‌ترین دستاوردهای انقلاب برشمرد و افزود: برگزاری نمایشگاه مطبوعات خانه فرهنگ شهرداری نشانه بارز آزادی بیان است که از بزرگ‌ترین دستاوردهای انقلاب برای مردم به شمار می‌آید.

 

شب خاطره گویی انقلاب در خانه فرهنگ شهرداری تربت جام 

در ادامه این محفل فرهنگی معنوی حاضرین پای خاطرات غلامرسول فکوری، فرزند و برادر شهیدان فکوری که از شهدای بهمن 57 این شهرستان بود نشستند. فکوری در این مراسم از ناگفته‌ها و خاطرات بهمن 57 تربت‌جام گفت.

 

رونمایی از 3 کتاب فرهاد ساربانی، نویسنده‌ای که نگهبان ساختان بود، آخرین برنامه این مراسم بود که چاپ سوم کتاب دست‌نوشته‌های یک نگهبان ساختمان، رابینسون اولین رمان یک نگهبان ساختمان و سفرهای شگفت‌انگیز یک نگهبان ساختمان با حضور مسئولین رونمایی و از نویسنده این کتب تجلیل شد.

 شب خاطره گویی انقلاب در خانه فرهنگ شهرداری تربت جام

انتهای پیام/

نظرات کاربران