پیام شهردار تربت‌جام به مناسبت روز شوراها

۹ اردیبهشت ۱۳۹۸رویداد ها, اخبار


سید علی حسینی، شهردار تربت‌جام ضمن تبریک روز شوراها به اعضای محترم شورهای اسلامی شهر و روستای تابعه شهرستان تربت‌جام از یکایک اعضای محترم شورای اسلامی شهر تربت‌جام به خاطر اقدامات شایسته تقدیر و تشکر کرد.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری تربت جام، در این پیام شهردار تربت‌جام گفت: نهم اردیبهشت سالروز تأسیس شوراهای اسلامی که تحقق مردم‌سالاری دینی و است باعث شده تا سرنوشت یک جامعه با مشارکت مردم شکل گیرد و تجلی عینی آیه شریفه «و امر هم شوري بينهم» گردد.

شوراها با ساختاری مردمی از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است و توانسته در تحولات ساختار مدیریت شهری گام‌های مؤثری بردارد. چنانکه در حوزه مدیریت شهری با دو بازوی توانمند (نظارتی) شورا و (اجرایی) شهرداری با حفظ منافع سازمانی و رعایت مصالح شهروندان به دنبال تسریع درحرکت قطار سازندگی شهر و جلب رضایت مردم بوده است.

 با تبریک صمیمانه سالروز تشکیل این نهاد مقدس به یکایک اعضای محترم شورای اسلامی شهر تربت‌جام که با پشتوانه مردمی و تکیه‌بر دانش‌محوری و اهمیت دادن بر اصل تصمیم‌گیری بر مبنای خرد جمعی از ابتدای دوره فعالیتشان در پشتیبانی جهت حرکت قطار سازندگی مدیریت شهری بی‌وقفه تلاش نموده‌اند، تقدیر و تشکر کرده و از خداوند منان می‌خواهیم تا تمامی تصمیمات و اقداماتمان را در راستای رضای او و مصلحت مردم قرار دهد.

نظرات کاربران