افتتاح پروژه محله شهید غلامزاده به مناسبت دهه کرامت

۲۴ تیر ۱۳۹۸رویداد ها, اخبار


افتتاح پروژه خیابان‌های شهید غلامزاده شامل 7 هزار مترمربع آسفالت خیابان اصلی شهید غلامزاده و فرعی‌های شهدای 7تیر، شهید صدرنیا و سه فرعی دیگر و نیز اجرای ۲۶۰ متر کانال و ۴۷۵ متر جدول‌کشی بااعتباری بالغ‌بر 4 میلیارد و 250 میلیون ریال با حضور مسئولین و اهالی محل به مناسبت دهه کرامت افتتاح شد.

در این مراسم سید علی حسینی، شهردار تربت‌جام با اشاره به نقش مهم مشارکت مردم در ساختن شهری زیبا و خوب گفت: در شرایط اقتصادی فعلی اکثر شهرداری‌ها به پرداخت حقوق کارکنان و رفت‌وروب قناعت کرده‌اند ولی این شهرداری سعی کرده پروژه‌های مدیریت شهری را متوقف نکند و به مطالبات و نیازهای مردم پاسخ دهد.

وی افزود: مردم با مشارکت و همراهی با شهرداری می‌توانند کمک به توسعه شهر داشته باشند و با مشکلات موجود گاهی اوقات پروژه‌ها روند کندتری می‌گیرد که باید مردم وضعیت را درک و همکاری داشته باشند.

در ادامه حجت‌الاسلام مصطفی دامن‌پاک رئیس شورای اسلامی شهر تربت‌جام ضمن تقدیر و تشکر از شهردار و مجموعه فنی و عمران گفت: شهر زیبا حق همه شهروندان است و این دوره از شورا و شهرداری تمام سعی خود را برای حل مشکلات شهری داشته و به دنبال راهکارهای عملی و برنامه‌های مدون در راستای توسعه مدیریت شهری است.

وی افزود: مردم با پرداخت به‌موقع عوارض‌ها می‌توانند سهم خود را پرداخت نمایند تا مجموعه شورا و شهرداری بتواند شایسته‌تر به خواسته‌های به‌حق مردم پاسخ دهد.

احمد احمدی یکی از شهروندان و ساکنین این محله به نمایندگی از مردم خیابان شهید غلامزاده در مراسم از زحمات و برنامه‌های شهرداری و بخصوص حل مشکل چندین ساله این منطقه تقدیر و تشکر کرد.

افتتاح پروژه محله شهید غلامزاده

افتتاح پروژه محله شهید غلامزاده تربت جام

افتتاح پروژه محله شهید غلامزاده

افتتاح پروژه محله شهید غلامزاده تربت جام

انتهای پیام /

نظرات کاربران