در هفته دولت 21 میلیارد پروژه شهرداری افتتاح شد

۵ شهریور ۱۳۹۸رویداد ها, اخبار


شهردار تربت جام در مراسم افتتاحیه پروژه های شهرداری در دومین رو هفته دولت از افتتاح 8 پروژه و 2 کلنگ زنی  پروژه های مدیریت شهری در ترتب جام خبر داد و گفت: به مناسبت گرامی داشت هفته دولت پروژه هایی در مناطق مختلف شهر به منظور بهره مندی عادلانه امکانات شهری در نقاط مختلف به بهره برداری رسید.
سید علی حسینی در تشریح پروژه های افتتاح شده شهرداری گفت: در این روز پروژه احیا و بازسازی بوستان محله ای شهرک معلم به مساحت 2 هزار و 500 متر مربع و تجهیز به مجموعه وسایل بازی پلی اتیلن و کف پوش ورزشی در قسمت بازی کودکان و همچنین احداث زمین ورزشی در حاشیه این بوستان به مساحت 550 متر مربع یکی از پروژه های افتتاح شده بود.
وی با اشارهبه افتتاح 20 هزار متر مربع آسفالت معابر گفت: در این هفته افتتاح آسفالت خیابان شهدای ارتش، حد فاصل بلوار امام خمینی (ره) تا میدان انقلاب اسلامی به مساحت 2 هزار متر مربع و نیز آسفالت و بهسازی انتخای خیابان شیخ الاسلامی احمد جامی حد فاصل میدان جامی تا میدان کارگر به مساحت 8200 متر مربع از دیگر پروژه های این هفته به شمار می آید.
حسینی ادامه داد: احداث غرفه های تجاری میدان بسیج به مساحت 90 متر مربع به منظور ساماندهی میوه فروشان فصلی و همچننی مناسب سازی و موزاییک فرش ضلع غربی خیابان شهید بهشتی به مساح 1600 متر مربع در این هفته افتتاح شد.
شهردار تربت جام  به کلنگ زنی دو پروژه در ورودی شهر اشاره کرد ادامه داد: پروژه احداث فاز یک بوستان مشاهید به مساحت یک هکتار و برآورد هزینه حدود 30 میلیارد ریال و همچنین ایستگاه پارک سوار در میدان نماز را از دیگر پروژه های این هفته اعلام کرد.

 

انتهای پیام /

نظرات کاربران